| sergiu122 a întrebat:

ce ziceti merita sa-l cumpar vrau sa stiu si eu parerea voastra si daca vreti sa-mi spuneti si mie decat are placa vide Notebook / Laptop Acer 15.6" Aspire E1-531-B9604G50Mnks, Procesor Intel® Pentium® B960 2.2GHz, 4GB, 500GB, Linux, Black.

UN prieten de-al meu a zis ca este, acum vreau sa aflu si parerea voastrawinking.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu nu mi-as lua unul cu procesor single core. Macar unul cu i3. Placa este integrata de 128 Mb. Sunt si cu placi dedicate. Mai strange bani si ia-ti unul ca lumea.
Uite o lista cu laptopuri bune: http://www.altex.ro/......rder/price