| realorfantastik a întrebat:

Ce ziceti? Pariez un milion pe Udinese-Fiorentina pe marcheaza ambele?(la parisport). FUNDA!

5 răspunsuri:
| StefanVLY a răspuns:

Da, zic ca-i bine, Udinese are un atac bun şi îi poate da gol lui Fiorentina. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| StefanVLY a răspuns (pentru realorfantastik):

Eu aşa zic. big grin

| Gheorghita_Viorel_1987_cDNv a răspuns:

Ultimele 10 meciuri acasa pentru udinese: in 7 meciuri nu au marcat ambele echipe iar in 3 meciuri au marcat ambele. FIORENTINA ultimele 10 partide jucate in deplasare: in 7 dintre ele a marcat doar o echipa. in doar 3 meciuri au marcat ambele.
Statistica nu arata ca vor marca ambele

Răspuns utilizator avertizat