| realorfantastik a întrebat:

Sa pariez 100 de lei pe MA la Real Madrid - Atl. Madrid la parisport? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, am inteles altceva. Oricum, real e in revenire de formă, nu prea văd sa marcheze ambele, ori bate atletico madrid ca in meciul din tur cu 1 la 0, stând la cutie, pe contraatac, ori real, la 0, macar, pariaza mai puţin, meciul in sine este foarte echilibrat.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa pariezi 100 lei pe cel mai echilibrat meci posibil?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru realorfantastik):

Nu mai bine ai paria cate 10 ron pe mai multe meciuri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru realorfantastik):

A batut real cu 3-0, ce ti-am zis?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru realorfantastik):

Scuze, am inteles altceva. Oricum, real e in revenire de formă, nu prea văd sa marcheze ambele, ori bate atletico madrid ca in meciul din tur cu 1 la 0, stând la cutie, pe contraatac, ori real, la 0, macar, pariaza mai puţin, meciul in sine este foarte echilibrat.

| VeresezanEmanuelBogdan a răspuns:

Parerea mea este sa pui pe Real dar sa pui si egal adica 1x victorie ori egal

| gabone343 a răspuns:

Baga ambele echipe marcheaza / GG big grin.

| joshdick1992 a răspuns:

Poti sa iei la goluri. cel mai indicat. 2-4. sau 3-5. parerea mea.