| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Ceao love struck cum as putea sa imi conving parintii sa imi cumpere un telefon nou?batting eyelashes ei zic ca nu ai bani pentru telefon dar eu stiu ca au x_x nu mi-au cumparat tel de 4 ani crying adevarul e ca le cam comentez, daca zic sa fac ceva le raspund cu "mno"... big grin dar invat si mereu orice lucru le-am cerut le spuneam cat de bine invat si asa imi mai cumparau cate ceva tongue dar cu telu e imposibil sa ii conving sigh
Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| emma_7432 a răspuns:

Pai cu atitudinea asta, vezi tel din parti, aceeasi tehnica nu merge mereu, cum ca inveti bine, mai lasa fitele...

| EricutsNeyo a răspuns:

Spune le ca nu esti un sclavrolling on the floor