| Brunetzika18 a întrebat:

Ceaoo all:daca imi raspundeti korekt la o ghicitoare dau fundita primului raspuns korekt...deci ghicitoarea este: Ai vazut ce nu ai avut, ii avea si nu ii vedea? ce-i? astept raspunsurii...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sikriul: il vezi la altii da cand il ai nu-l vezi ca esti mort/moarta

6 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Nu stiu raspunsul dar sunt sigur ca acel "korekt" nu este scris CORECT precum si acel "deci" - E asa grea limba romana ma? Sau va simtiti mai pitipoance daca folositi limbajul asta?

| Denisa_3637 a răspuns:

Visul cred.

| Brunetzika18 explică:

Draga TeddyAn daca nu iti konvine cum am skris nu stiu pentru ce ai mai intrat la intrebare? numai ca sa kritici scrisul altora? si appp nu ma face pitipoanka pentru nu am vb urat cu tine...deki?

| gimina a răspuns:

Ochii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sicriul cei asa greu il vezi pana mori la alti...si dupa ce mori nul mai vezi deloc

| Drops a răspuns:

Deja- vu?