| anonim_4396 a întrebat:

Am o ghicitoare pentru voi raspunsul este un singur cuvant.

Fratele unui economist a murit, dar omul care a murit nu avea niciun frate. Cum e posibil?

Dau funda primului raspuns dar sa fie si corect.happy

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Răspuns:
Economistul era femeie.

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Au raspuns alti.Dar, de ce tocmai la T/A?

| MyObsession a răspuns:

Aici e T.A nu ghicitori ce dracu'.

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Auzi ai grija cu vocabularul da? Daca nu vrei sa raspunzi nu raspunzi si gata.ce sa zic n-ai ce face dacat sa comentezi. Daca raspunzi bine daca nu, nu si gata.

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi mă doare în cur de argumentul tău invalid. Dacă am folosit cuvântul ''dracu'' e injurie? Bitch please,''futuţi neamu' mătii de faţă turtită libidinoasă sclerozită'' e injurie.Şi poate ca să îţi dai seama, injuria care am zis-o ÎN GHILIMELE nu ţi-a fost adresată ţie, poate eşti prea proastă să îţi dai seamahee hee

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Fata draga nu vezi ca habar nu ai nici pe ce lume traiesti? Ce sa zic te doare in cur...dar ce crezi ca ma intereseaza pe mine ce crezi tu sau altii.te crezi aici unde la tine acasa? Poti sa injuri pe cine vrei la tine acasa dar eu cred ca nu ai dreptul sa jignesti pe cineva din moment ce nici macar nu cunosti persoana respectiva.Nu ma intereseaza pe mine ceva neinsemnat ca parerea ta. decoi nu stiu esti naiva daca tu crezi ca eu sunt proasta..."tu esti desteapta pamantului". de acum ai grija cum vorbesti nu am vrut eu sa se ajunga la asta.tu trebuia sa raspun la ghicitoare sau nu dar nu ma interesa in primul rand.atat am avut de zis.

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-am înjurat? Te-am făcut proastă.Te simţi? Dacă nu te simţeai nu te mai răsteai aşahee hee. Doar am folosit cuvântul ''dracu'' şi ''proastă''. Dacă pentru tine sunt injurii, te rog pleacă de la T.A că nu eşti demnă să stai aicihappy.Eu am dreptul să jignesc pe cineva? De ce? Pentru că îmi permithappy

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Hai sti ceva? Eu m-am saturat de toate persoanele care se cred importante dar de fapt sunt nimicuri. sincer? chiar nu ma intereseaza parerea ta despre mine...iti permiti hă? si eu imi permit sa jignesc dar nu o fac...de ce as jigni fara motiv si chiar daca as avea un motiv anume tot nu as jigni din moment ce nu cunosc persoana respectiva, nu stiu cum e ea de fapt si alte chestii.si da daca as cunoaste persoana respectiva de mult timp si as sti cum este ea.as putea sa jignesc dar asa fara sa cunosc niciodata.Dar ce pot sa zic nu toti suntem la fel.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru MyObsession):

Dragă Obsesia Mea de ce socializezi cu formele inferioare de viaţă?
Ţi-am zis o plantă tot plantă rămâne prinsă cu rădăcinile adânc în "prostie".

Iar m-au suspendat.

| Just4Joker a răspuns (pentru anonim_4396):

Te susţin... Lexylaughing Are aceleasi replici de 5-6 luni. MyObsession, pe mine si cred că pe mulţi alţii, ne-ai plictisist.
P.S : Ce faţă de distrusă ai. nu mă mir ca esti aşa proastă, se vede după faţa ta.

Cât despre ateul anonim... Forme inferioare de viaţă? Nu, serios? Ce drept ai tu sa critici, tată? Eşti bun doar de dat cu părerea (Dacă stau sa ma gandesc, părerea ta e total gresită).
Băiatul meu, fiindca tu nu poţi discuta cu forme superioare de viaţă, iar tu nu eşti decât o tufă, nu inseamnă ca acele forme sunt ''inferioare''

| anonim_4396 explică (pentru Just4Joker):

Ma bucur ca macar cineva e de acord cu mine.

| MyObsession a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

StOcea? Tu eşti măă?
Ştii, puţin îmi pasă de părerile lor.Mă bucur că am o faţă de proastă decât să am o faţă de aurolac^^.Ei degeabă mă critică că puţin îmi pasă de argumentele lor
De când am aceleaşi replici de 5-6 luni? Just4Joker nici de o lună nu e aici.Îi recomand să se uite prin răspunsurile mele, poate rămâne cu intestinul gros scos pe afară plin de suc digestiv prăfuitlaughing.Am văzut că ai AteulAnonim, deci sper că de la prima propoziţie să nu te fi dat de gol.

| Just4Joker a răspuns (pentru MyObsession):

Pe cuvantul tau? happy Vaaaai... Sunt din august aici.
Lasă-mă cu figuri d-astea de 2 lei, ţi-am zis... M-ai plictisit, mă plictisesti, mă vei plictisi mereu.

| MyObsession a răspuns (pentru Just4Joker):

Hei joker^^
Tu nici măcar de 5 luni nu eşti aici D:
Te rog uită-te în răspunsurile mele şi vezi dacă am aceleaşi replicihappy
Mersi pentru complimentul faţă de faţa mea, am să ţin mine. Poza am schimbat'o special ca să te enervez.Pe mine nu mă enervezi deloc,chiar mă amuzi şi mă bucur pentru că pe tine te doare de ce zic alţii.Ţi-am răspuns acum nu ştiu cât timp la o întrebare răutăcios, fiindcă întrebarea era cam proastă şi de atunci ţi s-a pus pata pe minehappy.Şi mă înjuri la orice întrebare, fără niciun argument valid.Acum să o luăm pe logică, treci peste şi nu mă mai înjura.Aşa te enervezi singur din punct psihologic.Adică injuriile nu ţin de imaturitate ci de controlul psihic.Acum depinde ce vrei tu să faci, să te enervezi singur în continuare şi toţi să sară împotriva ta, sau să treci peste. Gândeşte-te.

| MyObsession a răspuns (pentru Just4Joker):

Mă bucur că eşti din august.Eu din septembrie sunt la T.A.Te rog nu îmi da argument gen,tot nu îmi pasă mă plictiseşti fiindcă pe mine chiar nu mă interesează. Toate injuriile care le primesc pe nişte site sunt ca nişte furnici care încearcă să omoare o lăcustă,adică invalide,zero barat, nule.Mă bucur că te plictisesc, tot tu te răneşti! Eu am sentiment egal cu 0 la ce zice lumea despre mine.

| Just4Joker a răspuns (pentru MyObsession):

Imi sună a jignire... are vreo legatură cu proverbul ''Deşteptu' cedeaza primul! "?
Mă rog, lasă... Baftă in continuare!

| MyObsession a răspuns (pentru Just4Joker):

Sunt un om raţional, nu mă iau după proverbe sau vorbe de dug. Ştiu că raţionalitatea nu deaface cu proverbele dar nu îmi plac.Eu trăiesc după vorbele mele.

| AnneBre a răspuns (pentru Just4Joker):

Dear JustBleaBleaBlea,
Ce bunica pisicilor mei tot ai cu ea, mă? Mi-am dat seama din primele tale răspunsuri că îţi lipseşte materie cenuşie, dar chiar ai întrebut orice limită!
Du-te, bre şi consultă un doctor dacă ai probleme psihice!

| Just4Joker a răspuns (pentru AnneBre):

Eu? Mai gândeşte-te cine-i ''sărita'' aici.

| AnneBre a răspuns (pentru Just4Joker):

Mă gândesc...şi tot pe tine te văd.

| Pufi1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se crede importanta si e un nimic
Ea se crede importanta si e importanta

Tu macar stii ca tot Trivia/Amuzante o cunoaste? Inseamna ca tu nu sti chiar nimic.

| gzbtch a răspuns (pentru MyObsession):

T/A=Trivia/Amuzante.

| MyObsession a răspuns (pentru gzbtch):

De parcă nu ştiam.

| anonim_4396 explică (pentru Pufi1999):

Auzi nu ma intereseaza da? Si am gresit categoria.si ce daca? daca ti-ar scoate si tie cineva ochii ca ai facut o greseala mica.Bn ca o cunoaste si? Te-am intrebat eu daca o cunoaste sau nu?

| CutenessOverLoaded a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai fatilor habar nu aveti cu cine v-ati pus,cu MyObsession! Asta nu e site de ghicitori,daca vreti sa ghiceasca cineva,du-te la Mama Omida sau la Zavoranca ca ele se pricep. Puteti sa veniti cu Stupidu', da' eu tot imi sustin parerea! Vorba lu' AteulAnonim, nu mai socializati cu plantele! Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru CutenessOverLoaded):

Da bine.mai zi odata cu cine m-am pus? laughingCn se crede? ca nu inteleg.nu ma intereseaza nimic, ramaneti cu parerea voastra eu cu a mea da?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nu sunt 3 cuvinte?:-s

| yoshiXD a răspuns:

Economistul era femeie.