| andreea_1522 a întrebat:

Ceau ma duc la padurea neagra vineri dimineata pana sambata seara si nu stiu ce sa imi iau cu mine ma ajutaati am de toate da nu stiu ce sa imi duc cu mine ma ajutati please mersi

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Poi daca mergi la cabana nu prea ai ce sa iei, nu ai dat prea multe detalii insa :
-daca nu ai masa asigurata poti sa iti pui niste sandwich`uri sau 1 kg 2 de cartofi, un litru de ulei, ketchup si niste mici ( cat crezi ca mananci )
-pijama, peria de dinti!
-poti pune o minge, carti sau un sac pe post de sanie deoarece Duminica am fost si eu la padure si zapada e tocmai buna!
-aprovizioneazate cu haine groase deoarece e cam rece!

De altceva nu cred ca ai nevoie! Distractie placuta!