| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Ceva statusuri noi?big grin

Funda pentru cele mai frumoaselove struck

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Stii...nimic nu poate sa te inlocuiasca, avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca:X:*"

Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tine la nesfarsit, nici fericirea, nici Suferinta… incearca totusi sa Zambestimereu... desi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost!happy"

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii.; x"

"eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x"

Daca nu esti de la oras, esti de la tara;-&. Iei primul tren care te lasa in garaa;-". Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol;-@

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelegeoh go on"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea, stiind ca e si a ta. day dreaming"

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea!"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, O sa-l jOc.totul e scris, nu depinde de noroc! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata. zi Ce vrei?! asa`mi traiesc eu viata!"

Azi te vreau mai mult ca ieri, da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine...sad

Ce frumoasa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat love struck! Ce frumoasa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarat love struck! day dreaming"

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!; x"ADOR POZA!"

3 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Oriunde ´ai fi ´love struck. Oriunde ´ te-ai afla ´;;] … Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea! smug :* ´.

If you hold my ` hand! love struck ´˚. I will` take you away! day dreaming ´˚. My heart ` beats ` like a drum love struck. La la la Every` Day`! =p~ ´˚; x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic cand ma ti de mana! love struck

| Adela50 a răspuns:

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´! love struck

"Dåk ´åi nevøie smug Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nu-ti fåce griji oh go on ´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. tongue"

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapTe. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal.love struck"

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. love struck happy Dar. smug Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia.hee hee"

. Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. happy"

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`.love struck

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

| Airplane a răspuns:

"To be cand to all, to like many and love a few, to be needed and wanted by those we love, is certainly the nearest we can come to happiness."
"Experience is the name every one gives to their mistakes."
"To the world you may be just one person, but to one person you may be the world."
"The difference between friendship and love is how much you can hurt each other"
"It’s crazy how you can hate someone you love"
"A friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."
"Tears are words the heart can't express"
"Unless your heart, your soul, and your whole being are behind every decision you make, the words from your mouth will be empty, and each action will be meaningless. Truth and confidence are the roots of happiness."
"It hurts to love someone and not be loved in return, but what is the most painful is to love someone and never find the courage to let the person know how you feel."
"Limitations live only in our minds. But if we use our imaginations, our possibilities become limitless."
"Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget."
"You never find yourself until you face the truth"
"Sometimes being a friend means mastering the art of timing. There is a time for silence. A time to let go and allow people to hurl themselves into their own destiny. And a time to prepare to pick up the pieces when it's all over."
"Everyone has a photographic memory. Some don't have film."
"Friends are like bras: close to your heart and there for support."
"Once a woman has given you her heart, you can never get rid of the rest of her."
"You know you are getting old when the candles cost more than the cake."
"Above all, be true to yourself, and if you cannot put your heart in it, take yourself out of it."
"The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do."
"Truth is like the sun. You can shut it out for a time, but it ain't goin' away."
"Life is the art of drawing without an eraser."
Dont't look back... got a new direction