| anonim_4396 a întrebat:

Statusuri frumoaselove struck

5 răspunsuri:
| Gixaabaii a răspuns:

[; x Zici ca e un prost • Dar pentru el ti-ai pune viata contra-cost [; x]
]
Si cand o face pe prostutsa
O alinti si ii spui:
Iubi. ce ma fac eu cu tine?

Ce talenth si ce parfum au pustoaicele acum:X
Nenorocite La Propriu, Nebune La Figurat, Irascibile Cateodata, Ironice De Placere, Ipocrite De La Mama Natura, Duse De Kand Ne Stim.love struck"

O saTena iti va face zilele vis, asta doar daca ai permis. Altfel e INTERZIS!

""♥C-nd o veSi p Strada n-are Cum Sa nu-tSi | plaCa |...itSi opreShte reSpiratSia E femeia | perfeCta, independenTa | Cre stie | mereu | C vrea Doar | EA |

Fa cateva fente, mijcate-n talenthe:X cine te privejhte se indragostejhte :X

Sunt multi baieti de bani gata, carora pariintsi le lasa mostenire un motor.
Dar nu au nimic in carcasa, dar mereu iau plasa!

Nu te luaa de mine scumpuLe! Sunt cam expirate texTele!:]] Nu asa se agaTsa fetele;-j Stai si mai invaTa replicilee; x

"● Stinsã intr●o supradozã las●n urmã doar o pozã ●"

Mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

Nu ne compara Ca eu sunt eu! :-x Si ea e ea!

Plouaasad tu nu esti sa ma asculti straight faceCa de obicei tu n.ai timp sa ma asculti oh go on

Ştii;> ->Dorinţele sunt pe gratis;] Eu Nu! l-)

13 Ani. Te Plimbai Pe Role Seara Toti Se Uitau Mirati La Cum Te Dezbraca Vara Ca Erai Tot Ce Esti Sii` Acum Doar Ca Putin Mai Mica Fara Pic De Experienta... Dar Sii` Fara Pic De Frica

Imi Place Parfumu-Tau, Imi Place Kum Te-mbraci Imi Place Cand Razi, Kand Plangi Si Kand Taci[Imi Place Mult De Tot, Asa, Felu Tau De-a Fi whistling]

E Buna, Ia-Innebunit Pe Toti. E Frumoasa.Parintii Ei N-ar Mai Trebui S-o Lase Sa Iasa Din Casa. Ii Lasa Pe Fraieri Cu Fanteziile Lor Sa-si Imagineze Cum Ar Fi Sa Fie O Noapte A Lor love struck

De Vină-i Locul De Unde Vin Ştii Că La Toate Astea Tin Nu Vreau Să Ne Aai Despărţim, Tu Nu Vezi Că Ne Potrivim happy

gandeste-te, Cu Cine Mortii Tai Te Mai Impaci Cand Ne-ai Dat Draq Pe Toti Pentru O Pereche De Craci

Daca Poti Sa Te Imbeti Din Vise, Fa`te Mangăăă

Exist ° •Respir ° •Zambesc ° •Cred ° •Sper ° •Doresc ° •Visez ° •Caut ° •Lupt ° •Joc ° •Ignor ° •Iubesc ° •Ptr ca vreau, pot si imi permit °

Si din toate minciunile luibatting eyelashes Te iubesc este preferata mea blushing!

Mi-am deschis agenda la capit0lul EX tu esti cap de liSta la minciuni cu te iubesc!oh go on

Nu E Un Vis Si Nici. o Fantezie. E Ceea Ce Se Numeste Copilarie =p~

Ca deSi pari Quminte iti plaCe indeCent, Ca Eva Kent, n-ai niCiun sentiment.

O sa te scuze daca esti prea insistent. Ea este un drog tu esti dependent!

Iti aduci aminte cand imi spuneai candva. Nu mai plange fata mea Uh esti salbiciunea mea!

Sunt geloasa cand vorbesti cu altele de fata cu mine. Desi stii ca te iubesc cat toate la un loc. IN FINEE!oh go on

Vreau să mă remarc, să nu fiu cicălită să răman mereu o pustoaică tzăcănită!batting eyelashes

Cand nu intelegi o fatahappysi ai vrea sa stii ce simte->Uita-te in ochi ei fiindca privirea ei nu minte!

O arde in tendinte Si mereu Cu Stil love struck ea ramane [ Fata love struck ] Ce O visai inca de miC copil love struck

Mi-ai readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!

Sunshine from the tropical paradise:X

●E sharuita uneori, dar nu e egOista.Si realitatea este ca Barbie nici macar nu exista!

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altuno talking fura.ma tu ca-| maI binebatting eyelashes, ca sh m|e |m conv|ne blushing

Nu dau atentii, nu acord explicatii Produc atractii dar spun nu la tentatii!

Acum vorbind de alcool dintre pahar si suflet, nici nu stiu care-i mai gol sad

De Cate Ori Ma Vei Privi... Ochii Mei Iti Vor ShoPti IubesTe-ma, Te Pot IubI

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Si spuibig grine dragul ei ma potolesc, Ca-I atat de mica si o iubesclove struck!

Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai...De unde dracu inima? Ca n-aii! oh go on

___DesChide oChii, fa O mica anaLiza. O sa afLi inTr-o zi Ca ti-ai daT prieteni pe 0 piZdaasmug! ____

De ce ma sarutsi asa? oricum azi vei pleca oh go on, Nuu vreauu mila ta, stiu ca ai pe altcnva, sa nu spui ca ma iubesti, azi numai krd in p0vesti talk to the hand

De Ce M-ai Chinuit? De ce Nu Te-ai Gandit.La Inimioara Mea. Vroia Mangaierea Ta[ sad ]

inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia sa Nu'i Iubesti?

Sunt eu.eu,tu si restul lumii Tine minte nu conteaza ce abereaza unii

Stii ca eu viseez si visele sunt vii, Am visat ca intr-o zi cu tine voi fi, De cand te cunosc gandul meu zboara la tine, te iubesc inima mea bate pentru tine si asa va ramane

se mishca de parca are ritmu in sange insa atata stii bine ajunge fetita are tsinte inalte si bagabontii in juru ei cu ganduri necuratelove struck

Nu fi proasta, vei duce in fiecare zi trandafiri uscati in cimitirul tau cu amintiri

Nu am ce sa spun decat tot ce am in gand. Pitico, stii ca vagabontii nu plang. love struck

Sateno, sateno tu ai mare haaaz. Alunita si gropitsa din obraaaz. love struck

Nu e vreo nasoală dar nici nu-i Ana Lesko, crezi c-o afectează dacă fluieri când o vezi?! oooo love struck

Pentru ca-i doar o pustoaica. Crezi ca stie ea ce vrea? Lasa sa mai treaca cativa ani, sa vezi ce buna se face ea O sa spui ahh, ce na-s da sa fie a mea! :X

| dyaaaa a răspuns:

1. Eu ti-am alergat prin vene, ti-am suflat cu dor prin gene, eu ti-am upgradat sarutul, ti-am iubit necunoscutul, am fost zmeul tau mereu, sa ma tii in vant nu-i greu, n-ai stiut sa tragi de sfori, am kazut de mii de ori…

2. As vrea sa-nek mahnirea, ke sufletu-mi apasa des, Sa las sa vina doar iubirea, ke bantuie prin lanuri verzi…

3. De ce te simt atat de departe si nu-ti aud de dor kuvintele, cand un sarut ne mai desparte, si cand splendoarea inca ti se mai simte…

4. As vrea sa kolorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, ke se koboara dinspre keruri…

5. Daca vrei sa afli cat de mult ne iubim iesi afara in ploaie si intinde mainile, kate pikaturi prinzi, atat ma iubesti, kate pikaturi scapi, atat TE IUBESk!

6. Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine…

7. Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu keea ke se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ke konteaza

8. cat de MULT te iubesc nu vei sti NIkIODATA ai patruns in inima mea fara sa-mi dau seama astept sa vina ziua akeea cand totul va fi asa cum ne doream

9. Nu distrug visele injektez speranta :X!

10. Deabia astept sa ma trezesc sa pot visa cu adevarat: X!

11. Visez doar la tine visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini?

12. Sa amintesti e frumos, da sa fii amintit e mai frumos, eu nu iti ker sa ma amintesti da doar sa iti amintesti ca o sa imi aduc aminte de tine intotdeauna

13. Daca vrei sa-ti fie bine, atunci gandeste-te la mine! De vrei sa fi si ferikita, gandeste-te klipa de klipa. Liniste de vrei sa ai, langa mine mereu sa stai TE IUBESk!

14. Tu esti viata mea, ziua nu are rost fara dragostea ta, cand te-am vazut am stiut ca dragostea inca o viktima a mai facut!

15. Iubirea e un kantek ke toti il kanta des, dar nu la toti el are akelasi inteles

16. Noaptea e atat de reke si intunekata fara tine, nici o stea nu stralukeste cand nu esti cu mine si mi-as dori atat de mult sa fii langa mine Te iubesc!

17. M-ai akkeptat asa cum sunt si acum esti o parte din sufletul meu. Te iubesc!

18. Nu pot sa-ti spun acum ke vreau. Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesk. E akel simplu TE IUBESk!

19. Vreau sa stii ca zi de zi ma gandesc la tine, as vrea sa te sarut klipa de klipa si sa te am langa mine sekunda de sekunda…

20. Peste ani voi pasi alaturi de tine in adancul padurilor verzi; pe tarmuri cu nisip; si cand sorokul vietii noastre pe pamant se va sfarsi si in keruri iti voi da mana mea

21. Te iubesc la nesfarsit si tot ke imi doresc este sa te am langa mine mereu! Te iubesc dragostea mea!

22. O briza, un val, o adiere, un nor …un sarut magnifik, o atingere, o mangaiere; toate se numesc iubire! Emotia este prezenta, tu esti departe, iar eu te visez!

23. Iubirea e tot ke dorim, iar in final e tot ke-am avut. Daca exista un sens al vietii atunci EA este sensul, daca nu EA ar trebui sa fie

24. D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem, 2 maini sa tinem, 2 okhi sa vedem, 2 urekhi sa auzim, dar de ke ne-a dat o sg. inima? Pt. ca pe kealalta i-a dat-o altkuiva ca tu sa o gasesti…

25. Surasul tau o raza de lumina in viata mea, parfumul tau, aerul pe care il respir, de n-ai fi tu ke rol ar mai avea viata, un vis ar fi amestekat cu keata TE IUBESk!

26. Toate zilele sunt nopti pana te vad, iar noptile stralukesk ca zilele cand te visez

27. Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la keea kei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU

28. Memories: 700 great times, 600 laughs, 500 smiles, 400 great memories, 300 jokes, 200 great times, 100 sekrets, 1 reason :X

29. kine esti tu? cum de ai aparut in viata mea? Atat de brusk, atat de profund, atat de placut

30. Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat!

31. Mi-e frica sa merg cu masina atunci cand sunt cu tine. Pentru ca atunci cand sunt cu tine sunt beat de fericire si ar putea sa-mi ia permisul

32. Tu esti visul meu unikul meu vis as vrea sa te atrag in viltoarea pasiunii, sa te string asa de tare inkit TU si EU sa devenim un singur suflet

33. Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ke? Doar ca sa TE IUBESk!

34. Look in to my eyes, if you see my hell you are lost, if you see my heaven you are the one

35. As vrea sa fiu o stea o stea kazatoare, sa kad in inima ta si sa nu mai pot pleca te iubesc, printesa mea

36. Uita-te pe ker daca ai numara toate stelele, ai afla de kate ori te iubesc

37. Daca as fi o planta as vrea sa fii apa mea, sa fii soarele meu, as vrea sa fii insasi viata pentru mine te iubesc si te voi iubi mereu

38. Am sa-ti spun un kuvant care doare : IUBIRE, pentru el exista remediu prin : dragoste, incredere, devotament, sinkeritate, suflet, iar pentru mine akest remediu esti tu

39. Dintre toate prietenele care le-am cunoscut tu esti cea pe care nu vreau sa o uit, si daca mor inaintea ta, voi ajunge in rai si te voi astepta

40. De ploaie te poti askunde dar de dragoste n-ai unde, kaki oriunde te-ai askunde ea la inima patrunde

41. E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit

42. ke sa skriu? nu inkap decat 160 de karaktere oare de kate ori pot skrie TE IUBESk?

43. When i`m with you i feel like i`m flying u are all what i hope so many years your love keep me alive and if i don`t have it anymore then i will die!

44. Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu Ai grija de inima mea Ai grija de noi si de dragostea noastra

45. Nu pot sa respir cand nu esti langa mine, pentru ca tu esti aerul meu!

46. S-ar putea sa adorm numai din dorinta de a-ti vedea khipul chiar si in vis

47. Daca as mai avea dreptul la o singura gura de aer mi-as tine respiratia pana ajung la tine sa iti spun ca te iubesc chiar cu riskul de a muri

48. Ma trezesc cu gandul la tine ma gandesc tota ziua la tine adorm cu tine in gand te visez dar tot imi e dor de tine Oare de ke?

Statusuri etc, gasesti pe site-ul care ti l-am dat gasesti ce vrei tuuuu pe cuvant

fundita?!big grin

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Buna!

Uite cateva statusuri:

• Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
• Cel mai jucat joc
de razboi este messu’…e un joc simplu tu dai buzz si eu ignore…
• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei"? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata
fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima
ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal!
• Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa……. saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Ocazie unica, ma ofer pentru tine. Sunt mic si dragalas cu manual de utilizare si am verificare tehnica pana-n 2010.
• A iesit soarele sau doar ai zambit?
• Tatal tau este terorist, pentru ca tu esti o bomba…
• Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Cine esti vere!
• Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!
• Se tin fetele de mine parca as fii actor din filme!
• Domina ca sa nu fii dominat!
• Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
• Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "
• Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
• Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
• E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia…
• Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga… nu te grabi… vei reusi!
• Ca sa poti sa iti depasesti instinctele, trebuie sa stii sa iti controlezi vointa!
• Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata!
• Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!
• Esti la fel de bine venit ca si telefonul care suna in timpul sexului
• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

Sper ca ti-au placut!

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| speşăl a răspuns:

Nu cred ca vrei raspunsuri de genul asta dar:tu nu ai personalitate?