| Paulaskumpha a întrebat:

Chiar se poate murii de la 20 de somnifere diazepam? Am vorbit azi la scoala si am spus ca e imposibil

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Depinde de organism si de mai multi factori, dar cred ca e posibil in anumite situatii. In orice caz, nu e o idee buna de incercat vreodata.

| mona a răspuns:

Intreaba un medic nu la scoala si oricum nu incerca asa ceva ca de bine nu-i...

| Maioru a răspuns:

Cuvantul MURI se scria asa si nu cu doi i.Te-as sfatui sa nu incerci asa ceva, gandeste pozitiv si lasa intrebarile astea aiurea.