| anonim_4396 a întrebat:

Chiar toti profesorii le pretind elevilor sa scrie in caiet ce predau?
Sefilor de promotie li se pretinde sa scrie lectia?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu asa ar fi si normal, de ce isi mai racesc ei gura acolo, nu ca elevul sa ia notite?

Da seful de promotie ca are asa special? Nu e si el elev?

| frostxtq a răspuns:

Nu toti profesorii pretind sa scrii ceea ce predau, sunt profesori care doar predau, isi fac datoria si de acolo e problema elevului daca are de unde sa invete.
Sefii de promotie nu sunt o exceptie, sunt elevi la fel ca toata lumea. Si fii sigur ca fiind sefi de promotie au cea mai mare nota, ceea ce inseamna ca vor scrie chiar si ce nu tine de lectie.

| Primu_GigiBecali_1980 a răspuns:

Ba nu vreau sa iti stric viitorul adica la scoala liceu nu inveti nimic folositor in viata dar tot trebuie sa inveti pentru studi superioare cat despre alti traiesti in Romania asta se intampla mereu