| anonim_4396 a întrebat:

De ce le pretind profesorii elevilor sa scrie lectile in caiet?

2 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Ca sa au un suport adecvat pentru a putea recapitula si invata lectia acasa nu'i nimic Eduard, daca te vei duce la facultate vei duce lipsa scrisului in caiet, acolo se vorbeste la un curs o ora jumate si primesti lectiile fie online, fie sa inveti din carti fara numar happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu uita sa scrie si s-ar mai putea si din cauza ca nu sunt familiarizati cu tehnologia actuala.