| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Urasc profesorii care ne predau cate 2-3 pagini de caiet studentesc, inca din a doua zi de scoalasad
Voi aveti profesorii de genu'?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu urasc profesorii care fac recapitulari enervante si dau teste initiale.Si mai urasc pe aia care te scot la tabla din prima zi sa vada ce mai stii de anul trecut..in loc sa dormi in banca linistit sa te gandesti la ce jucator sa mai iei la Fifa Manager de pe lista de transferuri.sad

9 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Ba! ba! ba! Ce e cu numele asta? ''BananaSlug69''? Ma asteptam la mai mult...

Nu stiu cum e prima saptamana, atunci nu prea stau la ore big grin :-''

| LaughingKarima a răspuns:

Nu, noi ne luam notite cum vrem deci si daca ar zice 'scrieti tot ce va zic' tot nu ar conta, scriem doar ce ni se pare important iar mie mai mult de o pagina/o pagina si ceva nu imi ia.

| BlackArt333 a răspuns:

Vrei sa zici ca exista copii care scriu tot ce li se preda?! Zvonurile erau adevarate! Dumnezeu fie cu voi! Veti trai un cosmar daca continuati asa! Eu abia de scriu la ore! laughing Adica, pana la urma la ce ne ajuta toate notitele alea? laughing

| Agenta000 a răspuns:

Da normal cea de romana ne-a predat vreo 5 foi de caiet stundentesc o data, ma durea capu de nu mai puteam