| Insurgent a întrebat:

Ciao all va roog mult cine se pricepe la engleza sa'mi traduca sh mie video asta http://www.youtube.com/watch?v=4KI8_0wibdE&feature=searc h, vreau sa traduceti tot ce zice nu doar ideea, va roog mult, va

1 răspuns:
| cristiannn_8836 a răspuns:

Uite care e problema, in primul rand, e putin greu pentru ca iti ia ceva timp, si pentru ce spune el acolo iti e de ajuns doar o idee mai, si adica nu stiu ce wrestleri isi fac aparitia din nou si ca jeff hardy isi va face aparitia in wwe nxt!tongue