| yora543 a întrebat:

Ciao TPU. Imi spuneti si mie daca pot face ca cererile de la jocuri de pe facebook sa nu imi mai apara si daca da..cum?
Ca sunt chiar enervantee. Deci funda big grin

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Se poate,cand iti apare cererea,in dreapta este u x. apesi pe el si scrie opreste, si nu mai primesti de la acea persoana, si asa mai departe, eu nu prea mai primesc, decat foarte rar. happy

| yora543 explică (pentru Doηηa):

Am dat de 100 de ori ..nu merge happy

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Ce tare ar fi daca s-ar putea. Si pe mine ma enerveaza la culme! Din pacate, nu se poate sad

| yora543 explică (pentru Idc12345):

Of inseamna ca ramanm cu nrvi nostri sad

| TheLittleBadGirl a răspuns:

Nu se poate, sorry puppy dog eyes.

Funda?

| iuliiiiiaaaa a răspuns:

Aoleu ce bine ar fi daca s-ar inventa functia asta laughing