| Vasilina a întrebat:

Ciaoo! cine ma ajutabig grin
cum pot sa salvez pozele pe photo instrument?:S
si km sa fac sa imi mearga photoshop?
vot si fundabig grintongue

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Pai la photo instrumot apesi butonul de pe tastatura Print Screen SysRq apoi te duci in paint apesi ctrl+v salvezi poza si apoi te duci in photoscape tai poza si gata este foarte simplu daca vrei in detaliat imi l-ai un meaj cu id tau iti voi explica mai bine big grinbig grin fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| crooxel a răspuns:

Pai.nu ma prea pricep la programele de care ai spus dar este un program pe net tare fain ii zice pizap