| Cristinutzy a întrebat:

Cum fac sa salvez pozele de pe photo instrument? Raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Si eu am programul.hee hee
Logic ca fara licenta de aia le salvez asa, dupa ce am modificat poza.
Dau "Print Screen" [este un buton la tastatura undeva deasupra sagetilor.winking] apoi intru in PhotoScape unde dupa ce am intrat la "Combine" si dau click pe "Add" selectez "Add a photo from clipboard." Mai simplu, cand intrii in PhotoScape la "Combine" apesi Ctr.+V. Eu aleg PhotoScape`ul in locul lui Paint cand modific poze pentru. ca am mai multe optiuni de a continua editarea pozei mai frumos.happy
Daca nu ai PhotoScape ma poti contacta.winking

Bafta la editat poze`.:X

2 răspunsuri:
| hhhdd a răspuns:

Trebuie sa platesti sau folosesti metoda pe care ti-a spus-o @anonim.winking

| Anonim_2801 a răspuns:

Pe tastatura e un buton pe care scrie Prt Sc
dupa aia intri in Paint dai Ctrl + V si decupezi poza >big grin