| OmuChill a întrebat:

Cine a experimentat DEDUBLAREA ASTRALA? Vreau sa imi spuneti din propria experienta despre asta, nu chestii copiate de pe internet. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Seven07 a răspuns:

Nu stiu daca se poate spune "experimentat", mi-e greu sa cred ca cineva poate experimenta controlat asa ceva totusi, fenomenul asta l-am trait pe pielea mea dupa un accident foarte grav. Practic am fost intr-o coma profunda, dar vedeam tot ce se intampla in jurul meu, percepeam totul, chiar si afara, practic eram o fantoma printre oameni.