| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa incep sa practic dedublarea astrala. Vreau sa-mi spuneti, cei cu experienta cum ati incercat prima data?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca ai mai pus aceasta intrebare.Nu ai primit raspuns la ea?

| Alex299 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, e prima intrebare care o pun in legatura cu dedublarea astrala

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex299):

Stiu ca a mai fost aceasta intrebare nu de mult.O saptamana. Sper sa te ajute cineva.Nu te pot ajuta.Este ceva care ma depaseste.Si pe majoritatea oamenilor.

| Miauti a răspuns:

Sunt multe metode... cel mai bine sa le incerci pe toate si pana iti gasesti propia ta tehnica. Eu am folosit o tehnica care se numea cocon. Nu o sa dau multe informatii, pentru ca nu e bine si mai ales e mai frumos sa te chinui. Experienta la prima faza e interesanta. Pentru a atinge o astfel de aventura, trebuie sa ai un program stabil. Cei cu psihicul reusesc intr-o saptamna, antrenandu-se in fiecare zi. Cel mai bine sa ai o locatie in care sa nu te deranjeze nimeni.

| Alex299 a răspuns (pentru Miauti):

I-mi poti spune mai multe metode(detaliate) si timpul de exersare?

| Evolution a răspuns:

Voi chiar credeţi în prostiile astea laughing?