| pufarina a întrebat:

Cine a facut acest site?

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

Din cate stiue eu, siteul asta a fost initoat de un tanar, Catalin Tenita, care a avut aceasta idee si a pus formatul pe picioare. siteul a fost creat la 25 octombrie 2008.

Reclamele au aparut de curand pe site, nu am idee cati bani ies din ele, dar luni la randul nu au fost nici un fel de reclame, siteul s-a dezvoltat, oamenii astia au muncit fara ca activitatea lor sa inregistreze profit imediat. Mi se pare normal ca ei sa aiba niste beneficii in urma acestui proiect, care trebuie sa fie o investitie economica profitabila, altfel nu ar avea cum sa existe.

sper ca te-am lamurit macar un pic

imi dai fundita de rog mult de tot.

2 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Ion Tiriac: atp -> TPU

| Deea03 a răspuns:

Zappa laughing