| wiox3012 a întrebat:

A facut cineva bani pe net? daca da pe care site?

Răspuns Câştigător
| GeorjackX a răspuns:

Internet-ul nu este pentru facut bani. Internet-ul este pentru divertisment. Totusi, aceasta retea internationala ajuta comertul prin acele magazine online. Daca totusi vrei sa faci bani pe internet eu recomand o afacere online, adica un magazine online, in care sa iti vinzi produsele. Este mult mai usor, sa ai un sediu mic, intr-un apartament, ca S.R.L. si pe un website sa vinti acele produse, decat sa iti faci un magazin real, deoarece chiria spatiului comercial + salariile si impozitele, ingreuneaza investitia si de fapt afacerea. Sunt unele voci care pretind ca se poate castiga pe internet niste bani, dar din propria mea opinie sunt doar niste utilizatori necunoscuti ( cu identitate falsa ) care castiga bani de pe urma reclamelor si a surfingului pe internet. In concluzie: Opinia mea este ca internet=ul este pentru divertisment, jocuri, muzica, filme, software si hai sa includem si ultima categorie, cumparaturile online si platile facturilor online.

9 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

PTC au ajuns cele mai populare in ziua de azi dar va rog eu aveti grija la scam ca pierdeti timpul degeaba! Si da se pot face bani frumosi de pe net chiar sunt diferite metode, din pacate cunostiintele noastre sunt un pic limitate. Daca doresti sa intri in asa ceva intra pe http://cumfacibanipenet123.blogspot.com si lasa un comment sau trimite un mail la kevin_costy@yahoo.com pentru a iesi din nelamuriri.Nu costa nimic o intrebare dar un raspuns sincer il gasesti mai greu!

| obyk a răspuns:

Incearca TWRPS

detalii pe www.e-oportunitati.ro

sunt si dovezi de plata acolo

| MariuZ a răspuns:

Da. Eu am facut. Am avut o colaborare de vreun an cu un site, dar ma platea la negru. A fost foarte folositor ca eram student la momentul respectiv. Intrebarea ta e cam generala. Sunt foarte multi oameni care au facut bani pe net pana acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici o lista cu metode prin care poti face bani pe net: http://faci-bani-pe-net.uv.ro

| demilovato92fan a răspuns:

Vezi aici cum poti sa faci bani: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......acasa.html Aici aveti descrise principalele modalitati de a face bani pe net testate de mine. Mai pe scurt te invatam cum sa faci bani pe net, nu iti promitem ca o sa fii bogat in secunda 2. Sunt descrise mai multe variante. Eu am facut si inca fac bani prin toate metodele descrise acolo. Cu unele fac mai multi bani, cu altele mai putini. Intrati si voi si vedeti care metoda de facut bani credeti ca e mai buna si care vi se potriveste. Daca aveti intrebari le puteti lasa in comment pe blog. click aici pentru a invata cum sa faci bani pe net. http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......acasa.html

| Ana20 a răspuns:

Am mai spus, ebay sau youtube

| crysty_5090 a răspuns:

Http://TheMonthlyPayouts.com/? ref=36705 incercati si asta si eu am incercat si se pare ca sunt de incredere