| valentin_4084 a întrebat:

Pe ce site se poate de facut ceva bani?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Www.munca.ro! Cred ca ai inteles ce vreau sa spun...:)

O zi buna!

Daniel.

11 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Pe al tau, daca ti-l faci.

| marius0766545433 a răspuns:

Buna. Incearca sa intelegi ce vrea sa spuna in cele 3 serii de cate 10 minute fiecare aici: http://www.youtube.com/watch?v=m9Ec8uCoou8 dupa care intra pe www.SuperBani.ws inscrie-te in afacere si viata ti se va schimba.

| oz a răspuns:

Daca s-ar face asa usor bani pe net...toti TPU-isti ar fi milionari.

| Mefisto23 a răspuns:

Banii se fac cu munca adevarata, nu cu surf pe net! Daca nu era asa, Natafleata era milionar in euro de multwinking

Răspuns utilizator avertizat
| adrianhasde a răspuns:

Cauta site-uri de afilieri si de chestionare online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un mail la office@utopic.ro daca te intereseaza un job ca agent de vanzari site-uri web

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu incerca sa obtii pan pe internet...nu stii cine e sarlatan si cine nu. Fiecare are proprius interes, nu?

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu incerca sa obtii pan pe internet...nu stii cine e sarlatan si cine nu. Fiecare are propriul interes, nu?

| mary_5801 a răspuns:

Daca te intereseaza acceseaza si inregistreaza-te pe siteulhttp://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=maria_georgiana eu imi iau 1. 50 usd ca te bag referal iar tu iti iei 6 dolari numai la inscriere apoi ajungi si la 20 pe zi.