| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Hei! La ce varsta ar fi ideal primul sarut? Voi la ce varsta v-ati sarutat pentru prima oara?

18 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Trebuie sa te saruti cand te simti pregatita. eu personal am avut primul sarut la 15 ani.iti doresc o zi buna>big grin

| Criiistinutsa a răspuns:

14 ani si 9 luni parcalaughing

| eu4you a răspuns:

Eu zic ca la 14-15 ani...si nu m-am sarutat inca.Mai am aproape un an pana fac 14 ani... sper sa am atunci primul meu sarut, daca nu vreau sa il am cel tarziu la 15 ani.

| andreisoci a răspuns (pentru eu4you):

Nu fi prostlaughingesti baiat tu trebuie sa te dai la fete, doar nu o sa astepti sa se dea ea la tinelaughing

| eu4you a răspuns (pentru andreisoci):

Aaaa, pardon!? Sunt fata, prostea!

| didu48 a răspuns:

Primul meu sarut a fost cand aveam 12 ani, si nici acum nu am reusit sa-l uit, si nici pe baiatul cu care m-am sarutat, care a fost prima mea iubire.

| OHmyGosh a răspuns:

12 ani si cevabig grinhappy

| KamyKaze666 a răspuns:

Cel mai bine sa saruti e atunci cand intalnesi pe cineva pe care chiar il iubesti
Saruti cand esti pregatit
Nu exista un timp stabilit pentru asta
Eu am sarutat la 11 ani
Dar sa stii ca primul sarut nul uiti niciodata

| monicuta a răspuns (pentru KamyKaze666):

Ba da cu timpul o sa-l uiti. nu acum, dar cand vei gasi o persoana cu care sa ai o relatie mai importanta o sa-ti dai seama ca erau simple copilarii... sfatul meu este sa astepti pana pe la 14 ani... eu am inceput la 12 si imi pare rau

| Vikky2209 a răspuns:

La 14 :--*

| Love4Music a răspuns:

Pe la 14 ani. Si a fost ceva fantastic. O senzatie noua

| Summoning a răspuns:

Niciodata

| andreyyya a răspuns:

Nu cred ca este o varsta ideala, o faci cand simti si cu persoana potrivita. Eu am avut parte de primul sarut la 16 ani un pic mai tarziu fiindca sunt un pic cam pretentioasa tongue:*happy

| andreisoci a răspuns:

La 10 ani si acum am 14laughingas putea zice ca de la 10 ani am inceput cu femeile...laughing

| ILoveYouSoMuch explică (pentru andreisoci):

Interesant laughing! Cum a fost laughing?

| RilaIepur a răspuns:

Ideal este atunci cand te indragostesti de un baiat si il iubesti si nu cred ca are vreo legatrua cu varsta. Eu am avut primul sarut la 12 ani

| MarijuanaCannabis a răspuns:

Normal este la 13 -14 ani laughing eu la 14 ani m-am sarutat pentru prima databig grin funda?puppy dog eyes

| nenem a răspuns:

La11