| คиค a întrebat:

Cine de aici are sau a avut catel bichon maltez de preferinta, sau si alte sortimente de bichoni la apartament?
Cum se comporta?
Cum v-ati descurcat cu ei la inceput?

2 răspunsuri:
| anemary1987 a răspuns:

Eu am o catelusa de un an si 8 luni si de la inceput decat am luat-o era cu chef de joaca; acum e si mai jucausa si impreuna cu fetita mea reusesc sa ma amuze de fiecare data; aceste rase sunt precum copii dar ai grija la alimentatie

| janlucpicard a răspuns:

Jucausi si inteligenti nu i si fac nevoile decat afara daca ii inveti!