| TeoCaramel a întrebat:

As avea o scurta intrebare : Care dintre bichoni nu le cade parul? Dintre Bichon : Havanez, Maltez, Bolognez, Frise?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anonima568 a răspuns:

Maltez am si eu si nu ii cade parul

5 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Eu am frise si nu-i cade parul. De restul nu stiu sigur, dar cred ca nici celorlalti nu le cade.

| Șttefania a răspuns:

Nu cade parul la nici unul. Ei sunt hiperalergici si nu le pica parul. Daca vrei uitate pe animalplanet.com la dogs 101 sau pe youtube

| BloodPrison a răspuns:

LA toate rasele de caini le cade parul dar la maltez ii cade mai putinhappy

| BlackRainbow a răspuns:

Celui Maltez. happy

| Cosmina_8537 a răspuns:

Si la Frise...am si eu si l-am tuns.nu mai suportam