| Tiberius a întrebat:

Doreste cineva invitatie pe lockerz.com? Vizionezi dievrse filmulete castigi puncte pe care le poti schimba in electronice si haine. Dureaza mult si ai nevoie de noroc sa prinzi ceva la redeemuri.Nu trebuie sa-ti stresezi prietenii cu massuri tampite. Cine doreste sa-si lase adresa de email aici

3 răspunsuri:
| tzutzy_3632 a răspuns:

De un an si ceva m-am tot chinuit sa prind un redeem si n-am reusit laughing

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Eu vreau happy i_live_my_life_in_neon_colurs e ID meu de yahoo big grin

| alexxx a răspuns:

Tu ai castigat ceva maoh go on o pacalealalaughing