| Davidoaia a întrebat:

Cine e din Iasi si cunoaste pe unde se afla magazine de haine la preturi accesibile? [adica mai mici asa big grin] pret de reper, o pereche de blugi barbati 40- 50 lei pret mediu

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

laughing Normal ca sunt noi. Mai mult de atat ai de dat 1 leu la intrare. Nu stiu pentru ce, la moll e de 10 ori mai super si nu dai nimic la intrare.
Deci e un loc unde sunt: haine, papuci, (noi :p) si multe altele, accesorii telefon, chestii pentru baie, scule, chestii pentru masina, aparate, etc. etc.
Da u unde stai de n-ai auzit de bazar?

11 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Gasesti in Bazar!

| Davidoaia explică (pentru MikyMi):

Bazar in iasi? si prin ce zona e? esti din iasi tu?

| MikyMi a răspuns (pentru Davidoaia):

Bazarul e in Podu ros. Daca ajungi in Podu ros si intrebi de cineva unde e Bazarul iti va raspunde cu siguranta. Gasesti de toate acolo la preturi accesibile. Si blugi au cate modele vrei.
Nu sunt din Iasi, dar am locuit pe timpul scolii.
Bafta!

| Davidoaia explică (pentru MikyMi):

Nu prea inteleg eu notiunea de "bazar " laughing e un fel de piata?thinking adica hainele de acolo sunt noi nu? si calitatea sper sa nu fie "cum e marfa de la tigani "laughing)oh go on

| Davidoaia explică (pentru MikyMi):

Stau la 80 km de Iasi [Pascanibig grin] si, am auzit de bazar, dar nu prea mai stiu cum arata laughing ca o singura data am fost intr-un bazar acu vreo 6 ani la suceavaoh go on. Si sa inteleg ca la mall e mai bine? confused ca ai scris ca la mall nu dau nimic si e de 10 ori mai super thinking

| MikyMi a răspuns (pentru Davidoaia):

Da, e mai super in mall dar si preturile sunt exagerat de mari (unele).
De obicei in bazar gasesti haine care sunt si in magazinele de haine dar ceva mai ieftine.

| MikyMi a răspuns (pentru Davidoaia):

laughing Normal ca sunt noi. Mai mult de atat ai de dat 1 leu la intrare. Nu stiu pentru ce, la moll e de 10 ori mai super si nu dai nimic la intrare.
Deci e un loc unde sunt: haine, papuci, (noi :p) si multe altele, accesorii telefon, chestii pentru baie, scule, chestii pentru masina, aparate, etc. etc.
Da u unde stai de n-ai auzit de bazar?

| MikyMi a răspuns:

Dar daca esti din Pascani, nu ti-e mai usor sa mergi in Roman? Au aceleasi lucruri in Casa afacerilor ca si in bazar. Preturile sunt la fel.
Mult noroc!

| Davidoaia explică (pentru MikyMi):

Am fost prin Moldova Mall vara si erau la multe standuri preturi destul de accesibile thinking ex: camasa d evara barbati 40 lei, blugi 50 - 60 lei m-am mirat, dar daca spui ca in bazar gasesti acceasi amrfa dar mai ieftin atunci e bine big grin. oricum la acele preturi pe care le-am vazut eu era adaugata si chiria mare si alte utilitati laughing deci clar ei puteau fi gasiti la magazinele mai mici din iasi la preturi mai ieftine happy. Ma intereseaza iasi pentru ca e mai mare diversitatea de magazine si marfa decat la roman. Dar alte magazine accesibile prin aisi nu mai stii nu? am vazut acum ultima data cand am fost, vreo 2 magazine pe langa gara sper rapa galbena thinking [pe langa romtelecom, dolce, ceva de genul ]

| MikyMi a răspuns (pentru Davidoaia):

Da. Sunt multe si in zona garii, nu cunosc preturi dar am vazut hainele prin vitrine si sunt foarte ok.
Bafta!

| Davidoaia explică (pentru MikyMi):

Mersi :* ai funda big grin

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune