| ShockyPunk a întrebat:

Cine e la LMK sau Cuza in Galati? Cum este acolo? (ma refer la uniforme, profi si toceala) tongue

1 răspuns:
| marog_1760 a răspuns:

La Cuza, trebuie sa ai bluza alba,nu neaparat camasa si cravata teoretic e obligatorie,dar eh... poti sta si fara. Dar bineinteles, cand sunt diverse controale, trebuie sa ai camasa si cravata. Profii sunt de tot felul.de la cei cu care poti vorbi orice, pana la cei care sunt mai putin 'sociabili', iar de toceala nu se pune problema happy
De LMK nu-ti pot spune, pentru ca nu urmez cursurile liceului respectiv tongue.dar parerea generala e ca e mai strict acolo.