| KDily a întrebat:

Cine este cea mai importanta persoana pentru voi?big grin

15 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Mama:XCe ne-am face fara mamehappyLumea ar fi un dezastru fara ele.

| KDily explică:

..adica persoana la care tineti voi cel mai multlove struckbig grin

| KDily explică:

Si la mine. mama si tata!love strucklove strucklove struck..nu stiu ce m-as face fara ei straight face

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Mama-pentru ca este persoana care mi-a dat viata si care ma iubeste neconditionat
tata-pentru ca imi ofera iubire si protestie
sora mea-pentru ca e sora mea si o iubesc:X

| Demise a răspuns:

Mama.

| Felys a răspuns:

Copilul si parintii, evident

| BissiBee a răspuns:

Buna! Petru mine cea mai importanta persoana este mama! Fara ea nu stiu ce mas facehappyE mereu langa mine si ma juta la orice, sa nu mai vorbesc de sfaturihappyMama e...cea mai importanta persoana din viata mea!happy

| KDily explică (pentru BissiBee):

Si tata?big grin

| BissiBee a răspuns (pentru KDily):

laughingSi tata, dar orice ar fi nimeni nu o poate inlocui pe mama(nu zic ca oe tata poate)dar daca ar trebui sa aleg intre mama si tata(doamne ferestestraight face)nici nu as sta pe gandurihappy Adica si pe tata il iubesc, dar nu e acelasi lucru'.Cu tata nu pot vorbi la fel de deschis cum o fac cu mama, si daca as faceo nu stiu daca mar intelegehappy

| KDily explică (pentru BissiBee):

Si la mine e tot asawinking..adica la toate fetele:d..probabil ca si la baietitongue

| BissiBee a răspuns (pentru KDily):

Da laughing eu zic ca asa e si normalhappy fetele cu mamele, si baietii cu tatiitongue

| KDily explică (pentru BissiBee):

Nu neaparatbig grin baietii sunt mai mamosi tongue..de ex mie, tati, imi ia apararea intotdeauna cand ma cearta mamibig grinlaughing.dar tot ea ma intelege mai binetonguehappy

| BissiBee a răspuns (pentru KDily):

Dalaughing)asa fac si eulaughingcad ma 'cearta' mama ma duc la tatalaughingsi inversbig grin

| KDily explică (pentru BissiBee):

Da..si inverswinking

| NeedYouNow a răspuns:

Nu stiu. uneori simt ca nu ma iubeste nimeni, asa ca nici eu nu pot iubi pe cineva care ma critica si ma face sa par o persoana care nu-si are locul pe pamant... puppy dog eyes :-(