| CaTaLiN41729 a întrebat:

Cine este mai bun C.Ronaldo sau Messi?

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sunt cam la fel de buni, dar parca Ronaldo e mai bunbatting eyelashes

| Al3x_3632 a răspuns:

C.Ronaldoooooooo

| Anileda a răspuns:

Amandoi sunt la fel de buni!
Amandoi au luat globul ala de aur sau ce au luat!
Nu poti sa faci diferente intre ei, amandoi sunt niste fotbalisti super!
Deci amandoi

| glamour a răspuns:

Buna intrebarehee hee pai ronaldo din cate stiu eu a luat un premiu pentru performantele sale. e un jucator foarte bun, insa nici messi nu e cu mult mai prejos decat rony. oricum au si ei momente in care se descurca perfect la meciuri iar altele in care zici ca sunt absenti, depinde si de starea de spirit. eu una il apreciez foarte mult pe cristiano ronaldo deci evident nu pot vota pentru messi

| MikeAlexis a răspuns:

Hagi e inaintea celor doi

| CaTaLiN41729 explică:

Eu cred ca C.ronaldo dar voi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sun la fel de buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai c.ronaldo e mai tare decat mesi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi place real madrid tin de mic cu aceasta echipa.deci votul meu e pentru cristiano ronaldo...si in legatura cu cei doi de exemplu comparatii messi nu suteaza din lovitura libera asa de bine ca ronaldo la viteza ronaldo mai bun la agilitate messi este mai bun...la dribling depinde de fiecare au momente cand scoate din joc intreaga aparare alteori nu si la tehnicitate mai este nevoie sa raspund? orkm un jucator care l-am apreciat si mi-a placut foarte mult a fost Ronaldinho.nimeni nu va mai face cu mingea ce a facut Ronaldinho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De sigur ca C. ronaldo

| V1sL0w a răspuns:

CR7