| smooky7 a întrebat:

Cine e mai bun Messi sau C.Ronaldo dupa parerea voastra?

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Messi clar...a castigat consecutiv 4 globuri de aur

| SaveTheNature a răspuns:

Messi. Clar!

| Iulian03 a răspuns:

Messi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar mai îşi are rostul o asemenea întrebare acum? De 4 ani Messi doboară record după record, câştigă 4 Baloane de Aur, câştigă respectul fotbaliştilor legendari, etc. Messi este şi va fi mereu mai bun ca Ronaldo.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Like pentru Messi, clar. love struck Pup!:*

| FantaZEW a răspuns:

Clar ca messi este mai bunwinking

| killeru22 a răspuns:

Messi e mai bun la toate "skilurile" dar Ronaldo e mai rapid si mai dribler eu zic Ronaldo

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru killeru22):

Ronaldo e mai rapid ca Messi? Tu esti nebun! nu vezi cum pleaca Messi pe contra atac, are nevoie de 5 oameni echipa adversa ca sa il opreasca si nici atunci nu reusesc.

| killeru22 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Da Messi ii dribleaza Ronaldo cand sprinteaza trece ha fulgerul pe langa adversari.

| Cybertron99 a răspuns:

Era o melodie de genul: "banii vorbesc"
Pentru intrebarea ta putem spune: "baloanele de aur vorbesc" rolling on the floor Messi clar happy

| Soryns a răspuns:

Cristiano Ronaldo e mai bun
dar nici pe Messi nu il pot contesta, e si el destul de bun.

| NeCunoscutul329 a răspuns:

Messi!

| Xavi0699 a răspuns:

Messi

| Alexxxss a răspuns:

Ei nu stiu ce vorbes adica din lume cei mai buni sunt Ronaldo si Neymar macar ei stiu sa faca un rainbow adica braziliana! Lool am 17 ani si 1vs 1 dribling il fac pe Messi faza e ca Messi nu e bun in aer doar la picior la el inaintezi cu Rainbow si se kaka pe el

| ZeUs27 a răspuns:

Ronaldo(e mai bun de mii de ori la pat) laughing

| NeX a răspuns:

Imi plac ambii dar Messi e mai bun, CLAR ar trebui sa ne dai funda la toti.

| smooky7 explică:

DAP sunt fan Ronaldo dar toti meritati o funda pentru ca ati fost sincerilaughing

| Voicu_Cosmy_1995 a răspuns:

Cristiano Ronaldooooooooooo!

| Stefanlove a răspuns:

Daca ne-am gandi logic messi ar fi pentru ca a luat 4 baloane de aur la rand.Dar eu zic ca Ronaldo e cel mai bun al planetei hai sa fim sinceri daca messi nu il avea pe iniesta si xavi nu era cel mai bun al planetei. Orkum anul asta cred ca o sa fie al lui ronaldo sau falcao big grin