| DennySa660 a întrebat:

Cine imi da si mie un site unde sa pot viziona disney channel live fara sa instalez nu stiu ce program. funda:Xrepede plsss

Răspuns Câştigător
| Aflat_Robert_1997 a răspuns:

Http://www.tvonline69.net/disney-channel-sopcast
aici merge sa viozionez dine channel dar trebuie sa instalez sopcast, daca vrei sopcastu il gasesti aici
http://download.kappa.ro/action__file/id__5280
dai download fisier si apoi sunt de acord.
succes!:*

2 răspunsuri:
| davidutzu12 a răspuns:

Pai sorry dar nu exista asa ceva, merge decat daca instalezi plugin sopcast si vcl media atat...

| DennySa660 explică (pentru davidutzu12):

Eu am chrom-ul si nu mai internet explorer cum fac sa imi apara din nou? plsss