| PoFFyLuB33by a întrebat:

Cine imi da un sfat cum sa imi fac parul si sa ma machez la o nunta de bogatasi? am o rochie fara bretele mai scurta si alba plina de paiete in culori de negru si alb...si ctv dintre el mov inchis? cum as putea vreau nitje sfaturi si ctv imagini mai mult sfaturi D

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine te duci la un coafor care sa se priceapa sa faca frizuri mai interesante, moderne si totusi modeste ca sa nu iesi prea rau in evidenta[sa nu se mai uite oamenii la mireasa cii la tinelaughing] si ea in functie de marimea parului iti va face sau ce ai zice de frumosul si traditionalul coc?happy distractie placuta:*