| OanaOnix55 a întrebat:

Cine imi spune si mie care dintre urmatoarele marci de tablete sunt mai bune : E-boda sau Allview?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cred ca Allview

7 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Allview

| cristiiiiiii a răspuns:

E-boda sunt romanesti sunt destul de ok dar nu pentru jocuri...Cred ca Allview sunt mai bune

| danyshatAT a răspuns:

E-boda e roamneasc a aratat-o la tv happy

| EUReKa a răspuns:

E-boda e romanesc, dar acceptabil la calitate, am o tableta de la E-boda, nu am probleme cu ea deocamdata

| OanaOnix55 explică (pentru EUReKa):

De cat timp o ai?

| EUReKa a răspuns (pentru OanaOnix55):

De vreo 3 luni

| livdum74 a răspuns:

Salut Oana,
Intre Allview si E-boda as alege tot timpul Allview si am motivele mele sa iti spun asta. Am prieteni care au Allview si sunt foarte multumiti. Eu zic sa iti cumperi o tableta Allview.
Iti dau un link unde poti sa vezi diferite oferte si sa comanzi online :
http://www.cautatablete.com/brand/allview/