| mary_4765 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa salvez pozele facute pe photoinstrument?
ce sa fac ca sa le salvez? rog

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Apasă ctrl+s sau caută opţiune - undeva în meniul file de obicei - de save as... Îi dai un nume şi o salvezi ca jpeg.

| viatadecacatt a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont dar e cam complicat nu stiu ce serial number trebuie sa scrii acolo. poti sa faci poza la ecran"print screen " apoi copy & paste in paint si o decupezibig grin.

| mary_4765 explică:

Dar nu merge
trebuie sa scriu ceva registration key de genul asta dar nu merge

| Summer_1837 a răspuns:

Nu merge. eu fac paint screen

| Summer_1837 a răspuns:

Ca sa poti sa salvezi iti trebuie un fel de licenta sau ceva. Fa paint screen mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu key`u l`am cumparat.