| xGwenX a întrebat:

Cum salvez pozele in photoinstrument ?
imi cere email-ul si-un cod
funda **

2 răspunsuri:
| addha a răspuns:

Folosesc si eu photoinstrument, ca sa salvezi pozele iti trebuie cont ceea ce inseamna ca trebuie sa platestistraight face...metoda pe care o folosesc eu si iti va fi de ajutor e sa printezi pozele in paint...dai print de pe tastatura la poza modificata in photoinstrument apoi 'ctrl+v' in paint si de acolo tai poza 'crop' si dupa o salvezi!

| Notty a răspuns:

Mda.si eu am photoinstrument.cred ca trebuie sa platesti.hee hee