| katherine_9164 a întrebat:

Cine imi zice si mie niste statusuri misto? dar nu vreau de dragoste... dau fundita la cele mai multe si cele mai frumoase:*mersi

Răspuns Câştigător
| justfuckandsmile a răspuns:

1.Nu sunt perfecta nici nu vreau, nici nu pot.Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca nu are rost. Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt. Si daca nu-ti convine eu n-am sa ma plang
2.Viata nu`i roz, eu o vopsesc in verde, am pierdut tot, deci nu mai am ce pierde
3.Mereu va fi una care va plange dupa tine Dar nu eu, scumpule!
4. Vrei Sa Incerci Sa Ma Innebunesti.Ma Vezi Asa De Mica Sigur Crezi Ca Ma Amagesti.Nu Incerca Sa Vrei Altceva.Nu Cred Ca Ai Vrea Sa Stai In Preajma Mea!
5.Probabil vrei sa cred acum ca tu n'ai niciun stres Dar o dai constant in bara, ca ferestrele de mess
6.Nu`s perfecta. dar intorci capu` dpa mine cand apar
7.Lasa`ma sa iti arat cine sunt, si poate o sa ne treaca aceleasi chestii prin gand
8.Nu lasa nici o clipa sa treaca fara sa iei ce-i mai bun si mai frumos din ea
9. Oricare va mai fi "EA". nu va purta amprenta mea!
10.Si o sa fie bine. chiar daca mai avem probleme iti spun stai linistiTh deci. NU te teme. ca multe vin si toate trec chiar daca raman semne. si orice semn se vindeca dupa o vreme!
11.Ca si cum nimic nu s'ar fi intamplat, Meriti un Oscar pentru cum ai jucat!
12.Nu mai sunt copilu cu slabiciuni de alta data. acum sunt slabiciunea altora caci am caracter de piatra
13.Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga. nu te grabii, vei reusi!
14. Femeile se aranjeaza si se fac frumoase doar pentru ca, din pacate, majoritatea barbatilor au ochiul mai dezvoltat decât mintea
15.Genul de fata, intelegi tu. Daca e loc spune "de ce nu!". Se tine bine si e bine de tot. Stie sa profite cand stie ca e loc
16.Pantofii sunt facuti pentru ca o femeie sa poate calca lumea in picioare intr-un mod elegant
17.De ce sa fii bun cand poti fi rau? De ce sa nu ai nimic cand poti avea totul? De ce sa profite viata de tine cand poti profita tu de ea?
18. Tatii`si'a dorit baiat. Dumnezeu i'a dath o fata cu sange rece.Nici`un baiat`nu o intrece.`!
19. Să lupţi pentru o idee, să lupţi pentru un sentiment, pentru o patimă sau pentru o nebunie, dar să crezi în ceva şi să lupţi, asta e viaţa. Cine nu simte nevoia unei lupte, nu trăieşte ci vegetează
20.Priveste-o cum doarme in locul acela numai al ei. Asculta ce amintirile-ti spun, nu incerca si visele sa i le iei
21.lupta si invata sa renunti in favoarea lucrurilor cu adevarat importante.
22.Imi reprosezi ca st fitoasa, plina de impresii si nici pe departe sa ating perfectiunea. Dar cum se face ca tot dp FUNDU' meu esti?
23.Sunt succese care ma`njosesc. Si infrangeri care ma inaltza
24.eXaGeReZi.MediTezi. ExeRsezi.Incerci Sa ma CoPieZi. stiu ca VreI MinTea Mea. Si s`o CoPiezI Nu VeI PuTea. Ce FruMoaSa InCeRcaRe. Da`CoPia Nu aRe VaLoaRe
25.Pentru un moment ti-a ramas in suflet. De-atunci o porti cu tine, oriunde, oricand, si simti ca face parte din tine
26.Toate ti-au spus. te iubesc, nu ma uita! eu.iti spun decat atat:UITA-MA DE VEI PUTEA!
27.De cate ori vad visele cum se sfarsesc.De atatea ori ma ambitionez sa reusesclove struck.Am drumul meu si asta nu se va schimbabatting eyelashes. Se aude-o voce. Shhh don't tell anyone Speranta moare ultima.
28. Iar daca intr-o zi, cei pe care ii IUBestite vor TRADA Zambeste-le ca sa simta indiferenta ta.
29.Zambete false. Priviri pline de ura. Cuvinte aruncate`n vant. Minciuna. Si toate fara nici un motiv, Am gresit din nou. Am oferit dragoste unde trebuia sa ofer indiferenta.
30.Am uItAt tot Ce`a DuRut IntoRc pAginA si spUn "A tReCut". Nu`Mi pasa cE a fost caNdVa SuNt aLta aCuM Si alta EsTe vIaTa Mea
31. Dau rime coerente. te-am ars la sentimentetongue. ti se pare un miraj? Eu iti spun ca n`ai curaj:d.hay.love struckintra in anturaj.love struckfac ce fac si tot te scot din peisaj:
32.Si pana la urma d ce n-as zambi? De ce sa stau sa sufar din prostii pentru copii? Doamne Doamne m'a creeat ca sa zambesc Doamne Doamne m`a creeat ca sa traiesc
33.Fiecare om are obsesii nemarginite. Dar daca pleci cu ea.Sa uiti de mine
34. Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le
35. Fac parte din categoria personajelor negative simpatice, pe care le urasti si iubesti in acelasi timp
36.Uite.ma,ink zambesc.desi nu. i zambetul meu.Stai departe, iti vreau binele, sa nu te intorci vreodata.Ma cunosc o sa te ranesc inca odata
37.In aceasta viata dau totul pe fata.asculta-ma si invata. cea mai tare faza e ca de fraieri nu imi pasa.criticile si impresiile nu ma intereseazaoh go onAMBITIA ma caracterizeaza!
38.Sa stii ca eu nu ma supar niciodata si daca ma supar, imi trece repede, de iertat, iert, dar nu uit niciodata nimic
39. CE e al meu e doar a meu love struck! ce e Al TAu. e tOT a meU
40.Perversitatea ta m-a facut de zece ori mai hoata ca tine! In Minte Imi vin cuvinte care spun cuvantu'. Sunt primul' Drac ce se preface ca face pe Sfantu

fundita?batting eyelashes