| OneLifeOneLove a întrebat:

TPU!
Vreau si eu statusuri misto de dragoste.
dau funda pentru cele mai frumoasewinking

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu, E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit, It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame, To love someone is to se a miracle invisible to others, Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput, ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte...
TE IUBESC!, Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo.

Fundăă? :X

4 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Pentru visele tale esti condanata sa lupti desi se zice iubirea`i un mos craciun pentru adulti love struck

Sunt o mica vrajitoare.
cine ma saruta moare.
un baiat m-a sarutat.
7 zile a oftat.

te iubesclove struck

Acum trebuie sa poti sa infrunti vant si ploi
Vad toti dar stim numai noi
Si totusi poate poti fi cald cu oameni reci
Aud toti dar numai u intelegï

Luna o sa moara cand o sa vada
Ochii tai fac orice demon sa cada; xx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricuiwinking

| Similica a răspuns:

1.Hold on to me and never let me go!
2. Mi. e` dor` de simplele,` banalitatzi` pe care le faceai`, mi. e dor de simplu` te iubesc,`pe care`mi`l spuneai
3.
Momentele sunt grele dar zambetul tau ma ajuta sa trec peste ele!

| Deutsa_9027 a răspuns:

Da add la meli.baaa. ca aici nu le pot da ca au multe punctulete tongue. ` vorbim acolo :*