| FallenAngelM a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Am nevoie de ajutorbig grin Vreau sa stiu unde pot gasi cuvinte in japoneza, Dar nu cum se scriu, adica de exemplu : neko(pisica), Ohayou gozaimasu(buna dimineata). Ci cum se deseneaza. Ma intelegeti? Nu vreau in chineza, pentru ca nu e acelasi lucru.nu au cuvintele(alea desenate) la fel.
In orice caz daca raspundeti cum trebuie si ma ajuta raspunsul vostru, persoana cu rasp corect are fundita garantata.

Răspuns Câştigător
| Sm3xyKiller a răspuns:

Hmm nu sunt sigur... incearca pe google translate pentru ca atunci cand traduce nu traduce romanizat ci in desene happy asa imi amintesc cel putin

1 răspuns:
| MaryAndMizore a răspuns:

Caine(inu), salut(Kon'nichiwa), animal(dobutsu), demon(acum), inger(Tenshi). Funda?big grinbig grinbig grin