| extremer11 a întrebat:

Va rog frumos, ajutati-ma si pe mine! Vreau sa fac un videoclip cu cele mai frumoase momente petrecute alaturi de bunicul meu care a decedat vara aceasta si as vrea sa scriu niste cuvinte frumoase despre viata lui, despre munca lui, insa nu am inspiratie in a-mi gasi cuvintele. Ma puteti ajuta cu niste idei!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Te-ai gandit bine, dar in loc de comentarii de pe net sau care nu-ti apartin, mentioneaza la fiecare parte a videoclipului in ce an era filmata acea parte si cu ocazia carui eveniment, e de-ajuns.Imaginile vor spune mai mult decat cuvintele, pentru toti cei care l-au cunoscut.

| Diana622 a răspuns:

Salut,un videoclip frumos poti face pa site-ul : http://viptalisman.com/
sper ca te-am ajutat.