| alicutza113 a întrebat:

Cine ma poate ajutaa? dau funda am o gramada de postere si nu stiu cum sa le lipesc pe pereti in afara de scoci ce pot folosi? ca am folosit scoci si banda adeziva si mi-au cazut intr-o noapte toate posterele

Răspuns Câştigător
| AndaMrr a răspuns:

Buna!
Exista in librarii un fel de plastelina care lipeste ce vrei uh...nu cred ca e scumpa...Ai putea sa incerciwinking
Pa! Pa!kiss

5 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Ai putea sa le bati in cuisoare(cuie mici), si nu iti vor mai cadea.

| Sofia08 a răspuns:

Cu pioneze

| 9gygy a răspuns:

Poti folosi banda dublu adeziva. e foarte puternica si nici nu se observa, vine lipita pe spatele posterelor. O gasesti de obicei la magazinele de materiale pentru finisat locuinte si la magazinele de piese auto. Daca iti pica asa usor inseamna ca ai zugraveala cu var. in acest caz stergi putin zona unde lipesti.

Răspuns utilizator avertizat
| cezarycic a răspuns:

Pai eu cu scotch le am lipit si e greu sa se deslipeasca, e cam greu... lipiciu nu lipeste asa tare.incearca cu picatura sau cu ceva lipicios nu stiu fundabig grin?