| Miss Sintetic a întrebat:

Cine. mi spune cel mai tare banc pe care l. a auzit vreodata?!? [fundita]

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Prost si Nimeni se duc la plaja.Nimeni chiar daca nu stia sa inoate, se baga in apa si se ineaca.Prost suna la salvare:
-Alo! Ajutoor! Se ineaca!
-Cine?!
-Nimeni!
-Ba tu esti Prost?
-Da ma, eu sunt!

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

I: De cite ori isi face o femeie probleme in viata?
R: De 5 ori. I: Cind? R: Cind "o face" prima data, - Cind se marita prima data, - Cind "o face" prima data cu altul, - Cind "o face" prima data pe bani, - Cind da prima data bani sa "o faca".
I: Bine, bine, dar barbatii?
R: De doua ori? I: Cind asta? R: Cind nu mai pot a doua oara Si cind nu mai pot nici prima...

| Flaviius87 a răspuns:

Aici găsești cele mai tari bancuri adunate:
http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/p/amuzament.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vri sa ajuti niste oameni amariti cu bani daca nu cel putin punele poza ta pe net sa mai se inveseleasca si iei banc