| CutenessOverLoaded a întrebat:

Cel mai tare banc pe care l-ai auzit vreodata?

Răspuns Câştigător
| kity_7943 a răspuns:

Cel mai tare banc auzit vreodata de mine este:a fost odata o baba.Ea avea un caine si o cocioaba.Intr-o cand era la pescuit, a prins un pestisor auriu.Pestisorul ii spune :,,Te rog nu ma manca...o sa-ti indeplinesc trei dorinte daca nu ma manaci!"
,,Bine "spuse baba.,,Vreau sa ma transform in Ileana-Cosanzeana,cocioaba intr-un palat ca in povesti,iar cainele in fat-Frumos."Pestele afirma,ii indeplini dorintele,apoi baba,adica Ileana -Cosanzeana ii dadu drumul in apa. Dupa acestea,noua Ileana -Cosanzeana ii spuse noului Fat-Frumos:,,Acum ca avem si noi un castel,tu esti Fat-Frumos,hai sa ne traim si noi viata sa facem copii!". Fostul caine a spus :,, Poi, faceam, dar daca m-ai castrat cand eram caine.ce sa mai facem?"
TE ROG

4 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Se pare ca multi inteleg gresit categoria "COMICS". Comics vine de la comicuri. Noi, cei de pe TPU (care stateam pe T/A) am vrut sa se faca o categorie unde sa putem posta comicuri si s-a facut. Dar altii o iau ca si cum ar fi "COMIC", ceva amuzant. Dar nu e! Aici e locul celor care posteaza COMICURI!

| gzbtch a răspuns:

Eu cred ca nu sti sa citesti bine categoria asta se numeste COMICS.

| CutenessOverLoaded explică:

Si mai exact ce ar insemna comicuri, Byanka?

| 7lucian8 a răspuns:

Avatarul meu nu este? ceva comic... daca toti zic ca fara bancuri.