| anonim_4396 a întrebat:

Cine n-are ce face si ar vrea sa vorbeasca cu cineva?)) Ma ofer voluntar, vorbesc cu oricine si despre orice)) De asemenea, daca aveti ceva pe suflet si nu aveti cu cine imparti aceasta, scrieti-mi))

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdrianVoicu a răspuns:

Cum se fac cartofii pai?

| Victor453 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Chiar iti este interesant sa vorbesti despre asta)) daca vrei ok, ei se taie marunt in lungime cu grosimea de 0, 5 cm si se prajesc in ulei pinca cand nu devin pai)) oricum eu stiu asta sunt un bucatar incepator)) am experienta de 3 ani)

| missfatadelatara a răspuns:

Ok.

De ce a fost creat universul?

| Sniperw0w a răspuns (pentru missfatadelatara):

Ca sa intrebi tu.

| missfatadelatara a răspuns (pentru Sniperw0w):

Me-Eva.

You-Adam.