| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva pe aici care vrea sa se faca psiholog? Ma ofer ca pacient voluntar, fara plata, desigur.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce probleme ai de nu poti trece peste?

| Hammurabi a răspuns:

Nop.
M-am mai oferit odată ca ginecolog și am luat țeapă. laughing))))

| mentholinks a răspuns:

Daca ai probleme reale, as fi curios sa le aud, poate ma ajuta.

| Goete a răspuns:

Buna! Ma ofer cu placere

| Sp00fy a răspuns:

Hello! Ai vreo problema reala, sau doar vrei sa ajuti la practica viitorul psiholog? Chiar as avea nevoie de un pacient big grin.

| EmarfaFrate a răspuns:

As fi onorata sa te ajuthappy lasa-mi la mesaj nr de what upp daca ai