| mary4567 a întrebat:

Cine povesteste primul sarut cel mai detaliat primeste funda. (varsta, locul...etc)I-a sa vedem

2 răspunsuri:
| VladHd a răspuns:

Acum nu vreau sa fiu nepoliticos dar de ce vrei sa stii tu asa ceva pentru multi asta este mai privat si in plus asa nu este o intrebare

| anonimaaiaa a răspuns:

Pai..primul sarut l-am avut cu baiatul pe care il placeam...ne intorceam din parc cu o gasca de prieteni si acestia s-au bagat pana la un magazin.Eu voiam sa ma duc si eu in magazin dar el nu m-a lasat tragandu-ma de brat.El se afla cu fundul pe capota unei masini.m-a tras spre el spunandu-mi ca i-a fost foarte dor de mine(a fost plecat intr-o vacanta de 2 luni) si a inceput sa ma sarute pe gat pe frunte...Eu am vazut ca o prietena a iesit din magazin si am vrut sa ies dintre bratele lui timp in care el m-a sarutat pe buze..Seara a continuat stand in fata blocului.iar el "suparandu-se" din cauza unui mesaj trimis de sora mea. vrand sa imi reaminteasca sa ii reamintesc unui amic sa imi zica ceva..Cand am plecat acasa nu ne-am salutat dar cand am ajuns mi-a trimis un mesaj ca ma iubeste si ca isi cere scuze pentru comportamentul lui din seara aceea! P.S:La 14 ani am avut primul sarut. happy Nu cred ca te ajuta la ceva povestea mea, dar mie mi-a facut placere sa iti povestesc. Funda? :*