| NedeaAndrei a întrebat:

Cine se uita la Pariu Cu Viata, in episodul 11 din 21 noiembrie, dupa ce au dansat baietii si fetele si stateau toti fata in fata si a inceput Anca sa cante o melodie si dupa aia au cantat toti si sau luat in bratebig grin stie cineva melodia sau sa-mi scrie cateva versuri din eahappy va implor:*:*

2 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Le gasesti pe pariu cu viata/protv

| NedeaAndrei explică (pentru Andreutzaaandreea):

Vroiam un raspuns concret.ca am cautato in 894732847 de locuri si moduri.si nu am gasit-ostraight face nu degeaba am pus intrebarea aicihappy