| Ancuta59 a întrebat:

Cine se uita la serialele de pe Kanald.Imi spuneti la ce seriale va uitati si de ce? Multumesc.Pa

Răspuns Câştigător
| heroforyou a răspuns:

Un serial f frumos care imi place f mult e gumus(iubire de argint)dar ceea ce e naspa e faptul ca e pe la 10:40 dim si eu ma scol greu:d. Daca o sa ai rabdare sa vezi macar 1episod sa intelegi ce se intampla acolo sa vezo ca o sa ti se para interesanttonguebafta

1 răspuns:
| heroforyou a răspuns:

Si ce multt imi place cum arata mahmet(actorul principal din iubire de argint):Xlove struck