| IustinaC a întrebat:

Cine stie programe de modificat pozele? de exemplu poza sa fie ca in ceata dar eu sa ma vad cel mai bine, sau sa-mi modific culoarea ochilor

Răspuns Câştigător
| Mytzyy95 a răspuns:

Pe Picnik ( nu trebuie sal Dowloadezi )winking e tare iti face ochii ce culoare vrei u parul la fel poti sa scrii ce vrei happy e super ***

1 răspuns:
| LuvJaRock a răspuns:

Hey eu am un program "Makeovers" il downloadezi si poti sa iti modifici ochi, poti sa te machiezi. Orice. poti sa iti pui peruci