| ReneesmeCullen a întrebat:

Cineva mi-a spart parola la ID-ul de mess si a schimbat-o. acum nu o mai pot folosi si nu pot sa o resetez sau sterg. Are cineva vreo idee ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Deci parolele de messenger nu se pot sparge sau afla in nici un fel, poate ai dat parola cuiva si acum a schimbat-o sau poate aveai o parola usoara si a ghicit-o.

| LoredanaMaria11 a răspuns:

Poi.nu mai ai nimic de facut decat sa o iei de la capat cu un alt id.Fa-ti altul puneti o parola aiurea (ex:caramea, libelula) si nu o mai da nimanui. Sper ca te-am ajutat :*